ایرنا: نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: در سفر رييس جمهور به نيويورک، عناصر ضد انقلاب اعم از منافقين، سلطنت طلبان و گروه هاي معاند از موسوي، خاتمي و کروبي حمايت کردند.   

حجت الاسلام "حميد رسايي" در حاشيه نشست شوراي اداري شهرستان ري در محل آسايشگاه سالمندان کهريزک افزود: کساني که امروز به نام امام (ره) به ميدان آمده اند و ضربه هاي مهلکي به نظام مقدس جمهوري اسلامي مي زنند، دشمنان امام (ره) و مردم هستند.
وي تاکيد کرد: کساني مانند موسوي، کروبي و خاتمي که امروز خودشان را يار امام (ره) مي دانند چگونه ياري هستند که راديو اسرائيل و منافقان از آنها حمايت مي کنند.
وي ادامه داد: در سفر رييس جمهور به نيويورک هر روز صبح و بعد از ظهر حدود دويست نفر در برابر مقر سازمان ملل و شب ها هم حدود صد نفر در برابر هتل محل اقامت جمع مي شدند و شعار مي دادند.
حجت الاسلام رسايي تصريح کرد: با ديدن صحنه هايي از شعار دادن جمع کوچکي از معاندين نظام عليه جمهوري اسلامي براي امثال آقاي موسوي و خاتمي که هر دو سيد هستند و براي خط امامي که اينها دم از آن مي زنند تاسف خوردم.
او ادامه داد: بارها گفته ام که اين چه خط امامي است که بوش، اوباما، مرکل، سارکوزي، طرفداران رژيم پهلوي، رجوي گرفته تا صداي آمريکا و اسرائيل و راديو منافقين و شبکه هاي ماهواره اي ضد انقلاب دم از آن مي زنند.
نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي خاطر نشان کرد: به گفته مقام معظم رهبري دانشجويان افسران جواني هستند که با کساني که جنگ نرم راه راندازي کرده اند بايد مقابله کنند.
حجت الاسلام رسايي تاکيد کرد: بهترين سلاحمان در جنگ نرم بايد شناخت صحيح از دشمن باشد.
وي اظهار داشت: يکي ديگر از سلاح قابل استفاده در مقابله با اين جنگ بايد شناخت دوستان امام (ره) و کساني که ادعا مي کند پيرو خط امام خميني (ره) هستند باشد.
وي ادامه داد: هر چقدر دانشجو مسلم تر و آگاهتر به اين امور شود بهتر مي تواند با جنگ نرم در مقابل دشمنان مقابله کرد.
حجت الاسلام رسايي تصريح کرد: همانطور که دانشجويان تاکنون نشان داده اند بايد تلاش شود تا افرادي که مي خواهند فضاي دانشگاهها را آلوده کنند به اين مهم دست نيافته و به دشمنان اجازه رخنه در دانشگاه ها را ندهند.

رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.