شفاف سازی رسانه ملی , بدهي هاي ميلياردي

 

حاكميت مناسبات ناسالم در حوزه تبليغات فوتبال و به كارگيري برخی مديران در صداوسيما باعث ميلياردر شدن جوان سی ساله ای به نام ع. ش در طي يكي دوسال و از قبل انعقاد قراردادهاي غير قانوني شده است. موضوعی که به نظر می رسد با توجه به نقش برخی مدیران معاونت مالی اداری صدا و سیما می بایست توسط سازمانهای مسئول مورد بررسی دقیق قرار گبرد.

به گزارش سرویس ورزشی صراط، حاكميت مناسبات ناسالم در حوزه تبليغات فوتبال و به كارگيري مديران ضعيف در صداوسيما باعث ميلياردر شدن جوان سی ساله ای به نام "ع. ش" در طي يكي دوسال و از قبل انعقاد قراردادهاي غير قانوني شده است.

"ع . ش" با سوء استفاده و تطميع عده اي از دست اندركاران و در سايه غفلت برخي مديران، در پوشش شركت هاي اجاره اي مبادرت به راه اندازي غير قانوني مجموعه اي به نام ((دفتر نمايندگي تبليغات محيطي فوتبال كشور)) نموده و با اين پشتوانه، برخي شركت ها و موسسات دولتي به تصور دولتي بودن اين مجموعه مبادرت به عقد قرارداد و پرداخت ارقام ميلياردي براي تبليغ كالا و خدمات خود در هنگام پخش مسابقات فوتبال از تلويزيون نموده اند.

افراد مطلع اذعان دارند كه "ع . ش" علي رقم بدهي هاي ميلياردي به سازمان صدا و سيما از مدتها قبل، موفق به عقد قراردادهايي در سنوات اخير شده است و این در حالی است که تشريفات قانوني واگذاري قراردادهاي ميلياردي نیز انجام نپذيرفته است .

با عنايت به سكوت صدا و سيما در خصوص اخبار منتشره در روزهاي اخير، لازم است مسئولان اين دستگاه علاوه بر اظهار نظر در درخصوص اخبار منتشره، نسبت به تبیین ميزان انطباق فعاليت هاي خود در واگذاري قراردادها به ع.ش با قوانين و مقررات موجود مبادرت نموده و در رابطه با ابهامات به وجود آمده پاسخگو باشند .

به هر حال با توجه به حجم بالاي تخلفات صورت گرفته و شائبه نقش برخي مديران صدا و سيما در مناسبات ناسالم مذكور به نظر می رسد سازمانها مسئول می بایست در این حوزه ورود پیدا کرده و ماجرای انعقاد قراردادهای غیر قانونی و مناسبات ناسالم موجود را بررسی نمایند.../صراطرپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.