نمك حمام,مواد مخدر,اخبار حوادث


يك زن آمريكايي كه گفته مي‌شود تحت تاثير ماده شيميايي «نمك حمام» بوده در حالي كه به پسر 3 ساله‌‌اش حمله كرده بود، بدست ماموران پليس نيويورك كشته شد.

 

به گزارش سرويس حوادث خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ماموران پليس معتقدند كه اين مادر 35 ساله به نام «پاملا مك‌كارتي» پيش از اين اقدام وحشيانه، ماده شيميايي خطرناكي موسوم به «نمك حمام» را مصرف كرده است. آنها مي‌گويند پاملا در حالي كه تحت تاثير اين ماده شيميايي بود با ضربات مشت به سوي پسر خردسال خود حمله ور شد و در حالي كه صداي غرشي شبيه به حيوانات از خود در مي‌آورد، تلاش مي‌كرد تا پسرش را خفه كند. اين زن ناگهان متوجه حضور دو نوجوان شد كه در اطرافش سرگرم بازي بسكتبال بودند. زن بي‌اختيار و با همان حالت غرش به سرعت دنبال اين دو نوجوان دويد. او در حين دويدن متوجه يك سگ شد و به سوي اين حيوان نيز حمله كرد تا آن را خفه كند.

 

ماموران پليس كه توسط ساكنان محلي از موضوع مطلع شده بودند خود را به محل حادثه رساندند. آنها در ابتدا موفق نشدند با اسپري فلفل اين زن را متوقف كنند و به ناچار از اسلحه شوك الكتريكي استفاده كرد. مك‌كارتي كه بالاخره متوقف شده بود به نزديكترين بيمارستان منتقل شد اما نتيجه كالبدشكافي نشان داد كه او حدود دو تا سه روز پيش تجربه يك حمله قلبي خفيف را داشته است. پسر خردسال اين زن نيز كه صدمه ديده بود در بيمارستان تحت درمان قرار گرفت.

 

به گزارش پايگاه اينترنتي ناين نيوز، نمك حمام كه يكي از مخدرهاي شيميايي بسيار خطرناك با عوارض غير قابل پيش بيني است، عامل يك جنايت رواني ديگر بوده كه به تازگي توسط مردي از اهالي ميامي صورت گرفته بود. اين مرد تحت تاثير «نمك حمام» مقابل چشم عابران و شاهدان در كنار يك بزرگراه در حال جويدن چهره يك مرد بي‌خانمان بود كه در آخر نيز با دخالت نيروهاي پليس كشته شد.

 

منبع:funpatogh.comرپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سرویس VOIP
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.