سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران انفجار در شهر بوستون آمریکا و کشته شدن مردم عادی را محکوم کرد.
 
 رامین مهمانپرست درگفتگو با واحد مرکزی خبر گفت: حادثه ای که اتفاق افتاد و تعدادی از مردم شهر بوستون از بین رفتند و تعدادی هم مجروح شدند موجب تاثر هرکسی می شود.
 
سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه ما هر اقدامی که جان انسان های بی گناه را به خطر بیاندازد به شدت محکوم می کنیم افزود: معتقدیم همه دولت ها باید تلاش کنند تا زمینه آرامش و امنیت برای همه مردم برقرار شود. ریشه اقدامات افراط گرایانه و اقدامات تروریستی در هر نقطه از دنیا باید خشکانده شود و به هیچ وجه هیچ نوع حرکت خشونت آمیز را نباید توجیه کنند.
 
مهمانپرست با بیان اینکه در هر نقطه ای که مردم صدمه ببینند وظیفه همه انسانهاست که با این حرکتها مقابله بکنند و اجازه ندهند چنین پدیده هایی رشد کنند تصریح کرد: متاسفانه برخی جریان های سیاسی و برخی از دولت ها برای تامین منافع خودشان ممکن است احساس کنند در مقطعی حمایت از گروههای افراط گرا می تواند جنبه مثبتی داشته باشد.
 
وی افزود: همانطور که می دانیم پدیده تروریسم و افراط گرایی به همه صدمه می زند و به هیچ وجه کسی نباید حمایت از آنرا چه در خاورمیانه چه در آمریکا یا در هر نقطه از جهان توجیه کند. همه باید برای مقابله با چنین رویکردی همکاری و از جان انسان های بیگناه دفاع کنیم .
 
سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان با اشاره به گسترش استفاده از سلاح در امریکا و اقداماتی که جان مردم این کشور را به خطر می اندازد گفت: باید ریشه های این مسئله شناسایی و با آن برخورد شود. ما فکر می کنیم آزادی عمل برای گروه های مختلف نباید به تهدید جان افراد و انسان های عادی و بیگناه منجر شود.
 
مهمانپرست افزود: اجازه دادن به گروههای تروریستی برای فعالیت و خارج کردن آنها از فهرست گروههای تروریستی به بهانه آزادی در نهایت به بی ثباتی و ناهماهنگی منجر می شود و همه مردم را تحت تاثیر قرار می دهد.
 
بر اثر انفجار دو بمب در شهر بوستون آمریکا که دیروز رخ داد بیش از یکصد و چهل و پنج نفر کشته و زخمی شدند.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.